به خدمات 24 ساعته بازرگانی گرام اعتماد کنید!

ارائه مشاوره و ساخت سردخانه

ارائه مشاوره و ساخت سردخانه

ارائه مشاوره و ساخت سردخانه

پیش از ساخت هر یک از انواع سردخانه ها باید به خوبی در مورد ویژگی ‌های آن سردخانه و استانداردهایی که سردخانه به آنها نیاز دارد اطلاعات کافی به دست آورید. مشاوره و ساخت سردخانه را می توانید از افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند دریافت نمایید. آن دسته از افرادی که ساخت سردخانه زیر صفر پروتئینی، ساخت سردخانه بالا صفر میوه، ساخت سردخانه بالا صفر لبنیاتی و غیره را انجام داده اند به خوبی در زمینه ساخت انواع سردخانه می توانند شما را راهنمایی کنند. هر یک از سردخانه ها به فضای خاصی نیاز دارند که شما باید پیش از نصب و طراحی آن فضای مورد نظرتان را آماده سازید.

کارشناسان و مشاورانی که در بازرگانی گرام حضور دارند مشاوره و ساخت سردخانه را به شما ارائه خواهند داد. پاسخ هر یک از پرسش هایی که در مورد ساخت سردخانه دارید را می توانید از کارشناسان بازرگانی گرام دریافت نمایید. هر یک از کارشناسان در زمینه ساخت و طراحی انواع سردخانه ها اطلاعات کافی دارند و قادر هستند که شما را با استاندارد های روز طراحی سردخانه ها آشنا نمایند. برای طراحی هر یک از سردخانه ها کارشناسان توجه می نمایند که کیفیت آنها را افزایش دهند که در این صورت شما می توانید مدت زمان زیادی از سردخانه ها استفاده لازم را داشته باشید.

ارائه مشاوره و ساخت سردخانه
ارائه مشاوره و ساخت سردخانه

مراحل مشاوره و ساخت سردخانه

زمانی که شما مشاوره و ساخت سردخانه را از کارشناسان می خواهید دریافت کنید باید بدانید که برخی از نکات مهم برای مشاوره به شما ارائه داده می شود. برخی از مهمترین مراحلی که برای مشاوره باید دریافت شود عبارت است از :

  1. اندازه گیری زمین برای ساخت سردخانه :

در ابتدا برای ساخت سردخانه نیاز است که بدانید زمین مورد نظرتان برای ساخت سردخانه مطابق استانداردها و الزامات سردخانه خواهد بود. به این معنی که اولین قدم باید به فکر بهره‌ برداری از سردخانه باشید و تمامی جوانب ساخت اصولی سردخانه را در نظر بگیرید. اگر محل زمین شما از نظر تردد مشتریان مناسب نباشد و یا اینکه از نظر امنیتی زمین ایمن نباشد کارشناسان و مشاوران این مسئله را به شما گوشزد خواهند کرد. بسیاری از موارد دیگر هست که در جلسات مشاوره، مشاوران به آن می پردازند. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد که مشاوران از زمین مورد نظر شما جهت ساخت سردخانه بازدید کنند تا نظرات خود را در ابتدا برای طراحی سردخانه اعلام نمایند.

  1. نوع سردخانه :

سردخانه ها انواع متنوعی دارند که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. برخی از سردخانه ها برای نگهداری میوه می باشند و برخی از آنها برای نگهداری لبنیات مورد استفاده قرار می ‌گیرند. توجه داشته باشید که برای ساخت و طراحی هر یک از انواع سردخانه ها نیاز است به خوبی نوع مواد نگهداری شده درون سردخانه را از نظر درجه دما بررسی کنید. در این زمینه کارشناسان و مشاوران قادر هستند که شما را بر اساس نیازتان جهت ساخت سردخانه راهنمایی کنند.

ارائه مشاوره و ساخت سردخانه
ارائه مشاوره و ساخت سردخانه
  1. بخش های تشکیل دهنده سردخانه :

از دیگر مراحلی که برای مشاوره و ساخت سردخانه اهمیت زیادی دارد این است که با بخش های تشکیل دهنده سردخانه آشنایی داشته باشید. بیشتر سردخانه ها با کاربری های متنوع دارای بخش های تشکیل کننده مشابهی هستند. اما در برخی از سردخانه ها مانند سردخانه های میوه و سبدهایی باید طراحی شود که میوه ها درون آنها قرار داده شوند. در واقع هر یک از موادی که درون سردخانه قرار می‌گیرند باید درون سبد خاصی باشند.

  1. هزینه راه اندازی سردخانه :

تخمین زدن هزینه راه اندازی سردخانه از دیگر مراحلی است که کارشناسان و مشاوران زمان ساخت سردخانه برای شما تعیین خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *