به خدمات 24 ساعته بازرگانی گرام اعتماد کنید!

کمپرسور دورین ( Dorin )

کمپرسور دورین ( Dorin )

گروه تولیدی و بازرگانی گرام نماینده انحصاری کمپرسور دورین ایتالیا در ایران

دورین از سال 1918 همواره تلاش کرده است محصولاتی قابل اطمینان و با کارایی بالا مطابق با بهترین شیوه‌های مکانیکی و ساخت و همسو با شعار بنیانگذار خود ارائه کند: ”مهمترین چیز این است که محصولات ما عالی و بی‌نقص باشند.“ امروز، بیش از ۹۵ سال بعد، ما کارخانه‌ای با مجموعه‌ای از واحدهای مختلف و یکپارچه هستیم، اما مأموریت ما همچنان بدون ‌تغییر باقی مانده است: ایجاد و عرضه محصولاتی که از نظر فنی کامل، به‌روز و قابل اطمینان بوده و پشتوانه‌ای از روابط قدرتمند، منحصر به فرد و چالش‌برانگیز با شرکا / مشتریان ما داشته باشند.

۱۹۱۸: تأسیس به عنوان سازنده ماشین‌ابزار، خان‌کشی (بروچینگ) و سنگ‌زنی، کمپرسور هوا و همچنین تعمیرکننده موتور خودرو.

۱۹۳۲: تبدیل تولید به سمت ساخت کمپرسورهای نوع باز برای سیستم‌های برودتی.

1957: آغاز تولید کمپرسورهای نیمه بسته برای تهویه مطبوع و یخچال، که امروزه “تجارت اصلی” شرکت به شمار می‌‌آید.

۱۹۷۰-۱۹۹۰: ادغام و توسعه شرکت در زمینه تولید صنعتی ماشین‌آلات تبرید و تهویه مطبوع، همواره با در نظر گرفتن بیشترین عملکرد و کارایی، به ویژه در مورد استفاده از دی‌اکسید کربن.

۱۹۹۱-۲۰۰۵: نوآوری در فن‌آوری و توسعه محصولات با محتوای فنی – علمی بسیار بالا، که دورین را تبدیل به شرکت پیشرو و مرجع در بازار تبرید دوستدار محیط زیست کرده است.

نبوغ، بینش و کارآفرینی بنیانگذار ما امکان رشد و توسعه شرکت را در طول سال‌های گذشته فراهم کرده است. تعهد و توجه دقیق به پژوهش و نوآوری فرزندان او و همه همكاران، شركت را اکنون به مرجعی در بازار تبريد و تهويه مطبوع در سطح بين المللي تبديل کرده است.

 

 

گروه تولیدی بازرگانی گرام دارای 3 شعبه واقع در شیراز و تهران نماینده انحصاری کمپرسور های دورین در ایران می باشد. جهت مشاوره تجهیز و ساخت سردخانه و چیلر با تیم پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید
.
.
.
اینستاگرام : gramtrading

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *