اطلاعات تماس بازرگانی گرام

دفتر شهرک صنعتی بزرگ شیراز :
شیراز شهرک صنعتی- بعد از میدان اول سمت راست قبل از شرکت خدماتی شهرک ها
شنبه تا 5شنبه: 7صبح - 4عصر
۰۷۱۳۷۷۴۰۱۶۸

دفتر مرکزی:
شیراز - بلوار میرزای شیرازی تاچارا کوچه ۱۱ پلاک ۱
شنبه تا 5شنبه: 7صبح - 4عصر
۰۷۱۳۶۳۶۰۸۵۶

دفتر تهران:
خیابان سعدی شمالی-خیابان برادران قائدی-سه راه ظهیرالاسلام-ساختمان کاسپین-طبقه ۳-واحد ۳۴
شنبه تا 5شنبه: 8صبح - 5عصر
۰۲۱۷۷۶۱۹۰۰۶

سردخانه زیر صفر در شیراز

جدیدترین مقالات در حوزه ساخت سردخانه ، کمپرسور سردخانه ، گاز سردخانه ، روغن سردخانه و ...
سردخانه زیر صفر در شیراز از پرکاربردترین سردخانه هایی است که بیشتر فروشگاه های بزرگ از آن استفاده می کنند. این سردخانه ها برای نگهداری از محصولات پروتئینی، کشاورزی و موارد دیگر کاربرد دارند. می توان در سردخانه های زیر صفر تمامی محصولاتی که قابل فاسد شدن هستند را در امنیت نگهداری کرد و در زمان مناسب وارد بازار نمود.
5/5

فهرست مطالب سردخانه زیر صفر در شیراز

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

پیشنهاد خرید
گاز R134 کولیب - ساخت سردخانه ، نمایندگی کمپرسور سردخانه دورین و گاز سردخانه کولیب
گاز R-134خرید کنید

سردخانه زیر صفر در شیراز

 

سردخانه های زیر صفر یکی از انواع سردخانه هایی هستند که برای نگهداری محصولات و مواد غذایی در شرایط انجماد از آنها استفاده می شود. سردخانه زیر صفر در شیراز بیشتر برای نگهداری محصولات پروتئینی و فاسد شدنی کاربرد دارد و البته برخی از میوه جات نیز در این سردخانه ها نگهداری می شوند. اما به طور کلی باید بگوییم سردخانه های زیر صفر برای نگهداری از بستنی، محصولات پروتئینی منجمد و دیگر محصولاتی که بیشتر در خطر فاسد شدن هستند، مناسب است.

درجه سرمای این سردخانه ها گاهی به 32 درجه زیر صفر نیز رسیده و از ظرفیت های متنوعی نیز برخوردار هستند. تولید کنندگانی که تمایل به مشاوره و ساخت سردخانه های زیر صفر ندارند، ترجیح می دهند این سردخانه ها را خریداری کنند. که اصولا قیمت سردخانه زیر صفر در شیراز بسته به ابعاد، دما و تجهیزاتی که در آن به کار رفته است متغیر خواهد بود.

این سردخانه ها کاربردهای فراوانی داشته و هم می توان از آنها در گاوداری، مرغداری و هم در فروشگاه های بزرگ استفاده کرد. البته این سردخانه ها از نوع کوچک یا کانکسی هستند. وگرنه سردخانه های زیر صفر صنعتی برای نگهداری از بیشتر محصولات منجمد کاربرد دارد. می توان در آنها گوشت، مرغ، ماهی منجمد و دیگر محصولات را نگهداری کرد.

سردخانه زیر صفر در شیراز
سردخانه زیر صفر در شیراز

ظرفیت و قیمت سردخانه زیر صفر در شیراز

ظرفیت سردخانه های زیر صفر بین 1.5 تا 70 اسب بخار است. این نوع سردخانه متحرک با قیمت های مختلفی توسط نمایندگی های فروش سردخانه در اختیار تولید کنندگان مواد غذایی و خریداران قرار می گیرد. در صورتی که تمایل به خرید سردخانه زیر صفر دارید بهتر است با قیمت این سردخانه ها بسته به ظرفیتی که دارند آشنا شوید.

مشاوره و ساخت سردخانه
مشاوره و ساخت سردخانه

انواع کاربردهای سردخانه زیر صفر 

سردخانه های زیر صفر کاربردهای متنوعی دارند .از این رو بسیاری از افراد اقدام به ساخت سردخانه زیر صفر پروتئینی نموده و پس از هوشمند سازی سیستم های خنک کننده آن، برای نگهداری از محصولات خود از آن استفاده می کنند.اما به صورت متداول باید بگوییم این نوع سردخانه ها بیشتر در فروشگاه های کوچک، بستنی سازها و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

سردخانه زیر صفر در شیراز کاربردهای دیگری نیز داشته و از آن برای  نگهداری از گوشت مرغ، گوشت شتر، گوشت گاو، آبزیان دریایی و موارد دیگر نیز استفاده می شود. حتی باید بگوییم برخی از کارخانجات تولید مواد غذایی از جمله پیتزای آماده، انواع برگرها، ناگت ها و دیگر محصولات نیز از این نوع سردخانه ها استفاده می کنند.

پس به طور کلی باید بگوییم سردخانه زیر صفر در شیراز از کاربرد متنوعی برخوردار بوده و در تمامی صنایع بسته به ظرفیتی که دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. این سردخانه ها را باید به سه دسته سردخانه های زیر صفر متحرک، سردخانه های زیر صفر کانکسی و سردخانه های زیر صفر سوله ای تقسیم کنیم. که هر یک از آنها استفاده های متعددی خواهند داشت.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اشتراک گذاری در :

ممکن است مطالعه مطالب مرتبط زیر به شما کمک بیشتری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *