به خدمات 24 ساعته بازرگانی گرام اعتماد کنید!

نماینده انحصاری گاز کولیب در ایران

نماینده انحصاری گاز کولیب در ایران

 

 

پیامدهای استفاده از گاز سردخانه نامرغوب و بی کیفیت

چرا باید گاز کولیب را انتخاب نماییم؟ پیش از پاسخ به این سوال لازم است به بخشی از آسیب هایی که انتخاب مبرد بی کیفیت به سیستم تبرید وارد می کند، اشاره نماییم. یکی از مهمترین دلایل خرابی سیستم های تبرید وجود رطوبت در آن می باشد. مبردهای نامرغوب درصد رطوبت بالایی دارند. به گونه ای که اگر آنها را مورد آزمایش قرار دهند، به میزان قابل توجهی بخار آب در آن یافت خواهد شد. وجود بخار آب در سیستم تبرید آثار زیانباری در پی دارد.

گاز سردخانه کولیب استارگت
گاز کولیب استارگت

بازرگانی گرام، واردکننده انحصاری مبردهای کولیب

یکی از مهمترین مواردی که در خصوص مبردها بایستی مدنظر قرار گیرد، اصل یا تقلبی بودن مبرد موجود در بازار است. متاسفانه گاهی اوقات سودجویان و سوداگران برای سود بیشتر مبردهای تقلبی را به جای مبرد اصل به مشتری می فروشند. در این صورت هم مشتری از کیفیت پایین مبرد متضرر می گردد و هم برند مذکور در بازار خراب می شود. تنها  چاره کار خرید مبرد از منابع معتبر می باشد.

بازرگانی گرام، نماینده انحصاری گاز کولیب در ایران می باشد. از این رو اگر قصد خرید این مبرد با کیفیت را دارید، می توانید آن را از بازرگانی گرام به عنوان نماینده انحصاری فروش گاز سردخانه کولیب STARGET چین تهیه نمایید. اگر امکان خرید از این شرکت معتبر برایتان فراهم نیست، بایستی مبرد از مراکزی تهیه گردد که خریدشان را از بازرگانی گرام انجام داده اند. به این علت که دیگر فروشندگان این گاز، آن را از بازرگانی گرام تهیه می کنند. همانطور که قبلا نیز عرض شد، هدف از این پیشنهاد اطمینان از اصل بودن گازهای کولیب خریداری شده می باشد. ضمنا بازرگانی گرام در حوزه ساخت و واردات لوازم سردخانه نیز فعال می باشد.

گاز 507 ، گاز R507

گاز r407 ، گاز R-407 ، گاز 407

گاز r410 ، گاز R-410 ، گاز 410

گاز r406 ، گاز R-406 ، گاز 406

گاز r404 ، گاز R-404 ، گاز 404

گاز r22 ، گاز R-22 ، گاز 22

گاز R134 ، گاز R-134 ، گاز 134

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *