به خدمات 24 ساعته بازرگانی گرام اعتماد کنید!

قیمت قطعات سردخانه

قیمت قطعات سردخانه

قیمت قطعات سردخانه در نمایندگی های معتبر

 

سردخانه به عنوان اصلی ترین تجهیزات در نگهداری مواد غذایی که به دو دسته سردخانه های زیر صفر و بالای صفر دسته بندی می شوند، از قطعات بسیاری برخوردار است. قطعات سردخانه را می توان از نمایندگی های معتبر خریداری کرد و در محیطی مناسب اقدام به نگهداری از مواد غذایی و محصولات دیگر نمود. می دانیم که مواد غذایی و خوراکی را نمی توان برای مدت زمان طولانی نگهداری کرد.

این عمل منجر می شود که مواد خوراکی و غذایی کیفیت خود را از دست داده و دچار فساد شوند. پس لازم است این مواد را در محلی مناسب همچون سردخانه ها نگهداری کرد، تا بتوان از فساد و از بین رفتن کیفیت مواد غذایی جلوگیری نمود. ساخت سردخانه زیر صفر پروتئینی و ساخت سردخانه بالا صفر میوه می تواند یک راهکار مناسب برای نگهداری از مواد غذایی به شمار رود.

اما لازم است بدانید که این سردخانه های زیر صفر و بالای صفر از لوازم و قطعات سردخانه خاصی برخوردار هستند. می توان این قطعات را از نمایندگی های معتبر در هر استان خریداری نمود. اما پیش از خرید قطعات سردخانه بهتر است ابتدا بدانید به چه نوع سردخانه ای نیاز دارید و این سردخانه باید چه قطعاتی داشته باشد.

قطعات سردخانه
قطعات سردخانه

تهیه قطعات سردخانه از نمایندگی با قیمت مناسب

سردخانه ها که از اصلی ترین سیستم ها برای نگهداری مواد غذایی پروتئینی، لبنیاتی، میوه، سبزیجات و دیگر مواد خوراکی به شمار می روند، در ابعاد و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. برخی از سردخانه ها که دارای ابعاد متوسط بوده و به سردخانه متحرک شناخته می شوند، نسبت به سردخانه های اتاقکی و کوچک تجهیزات بیشتری نیاز دارند.

از سوی دیگر سردخانه های صنعتی که از جمله سردخانه ثابت شناخته می شوند، نیاز به قطعات بیشتر و با کیفیت تری خواهند داشت. تمامی این قطعات سردخانه را می توان از نمایندگی های معتبر تهیه نمود. اما باید بگوییم قیمت تجهیزات و لوازمی که در سردخانه ها استفاده می شود بسیار بالا بوده و به همین دلیل تولیدکنندگان کمی اقدام به احداث سوله یا سردخانه های صنعتی می نمایند.

با این حال تهیه قطعات سردخانه از نمایندگی ها نه تنها می تواند مقرون به صرفه باشد، بلکه از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند. نمایندگی بازرگانی گرام که بیشتر تجهیزات و لوازم سردخانه را به خریداران عرضه می کند، بهترین انتخاب برای تهیه تجهیزات سردخانه ای به شمار می رود. می توانید با اطمینان خاطر از داشتن گارانتی در مدت زمان مشخص اقدام به خرید این قطعات و استفاده در سردخانه های مختلف نمایید.

قیمت قطعات سردخانه
قیمت قطعات سردخانه

مهمترین لوازم سردخانه عرضه شده در نمایندگی ها 

لوازم بسیاری برای ساخت سردخانه استفاده می شود که لازم است در مورد تمامی این قطعات و لوازم اطلاعات به دست آورید. از جمله مهمترین قطعاتی که می توانیم برای استفاده در سردخانه به آنها اشاره کنیم، عبارتند از:

  • اواپراتور: این قطعات سردخانه گرمای محیط سردخانه را به خود جذب کرده و برای خارج کردن از سردخانه به کندانسورها منتقل می کنند. کندانسور هوایی گرمای محیط سردخانه را به هوا منتقل می کند و کندانسور آبی گرمای محیط سردخانه را به آب منتقل می کند. با این کار سرما را به محیط سردخانه منتقل نموده و منجر می شود تا فاز مبرد از مایع به بخار تبدیل شود.
  • موتورهای فن: موتور فن از دیگر قطعات سردخانه است که در نمونه های مختلفی طراحی و تولید می شوند. می توان نمونه های فن کویل دکوراتیو زمینی و فن کویل سقفی توکار را از نمایندگی های معتبر تجهیزات سردخانه ای تهیه و خریداری کرد. این موتورهای فن وظیفه دارند جریان هوا را به کندانسورها و اواپراتورها منتقل نمایند. در اصل موتورهای فن هوای موجود در سردخانه را با هوای بیرون تبادل کرده و گرمای سردخانه را به بیرون منتقل می کنند.

مجموعه بازرگانی گرام تمامی قطعات سردخانه را با بالاترین کیفیت به خریداران عرضه می کنند. می توانید این قطعات را با مناسب ترین قیمت خریداری نموده و در سردخانه ها از آنها استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *